Zobu balināšana

Zobu balināšana

Mūsdienās mums ir daudz un bieži jākomunicē. Pirmais, kam mēs pievēršam uzmanību, komunicējot ar citiem cilvēkiem, ir viņa acis un smaids. Pēc viņa zobu stāvokļa un izskata, zemapziņā mēs izdarām secinājumus par to, kā cilvēks rūpējas par sevi, kāds ir viņa stāvoklis sabiedrībā un cik svarīgi viņam ir kontakti ar citiem cilvēkiem. Tieši tāpēc žilbinoši baltam smaidam var būt izšķiroša nozīme Jūsu ikdienas komunikācijā, kas spēj atvērt jaunus uzņēmējdarbības horizontus.

Dažādi avoti sniedz Jums informāciju par balināšanas procedūru kaitīgumu zobu emaljai un zobu veselībai kopumā. Dažreiz to saka pat zobārsti. Daļa patiesības par to palika pagātnē: iepriekšējās paaudzes balināšanas sistēmu sastāvā bija kodīgās skābes, kuru nepareizā izmantošana varēja kaitēt zobu emaljai. Bet mūsdienu materiāli izslēdz negatīvās izmaiņas, ja tiek ievēroti lietošanas noteikumi un kontrindikācijas.

Margarita Mickeviča

Jūsu jautājumiem par zobu balināšanu ir nepieciešamas ātras un profesionālas atbildes? Mūsu speciālisti ir gatavi sniegt Jums konsultāciju.Zvaniet 28688877, uzdodiet jautājumus, pierakstieties pie profesionāla zobārsta!

Klīnikā Smaida Līnija mēs varam Jums piedāvāt divus profesionālās zobu balināšanas procedūru variantus

Pirmais no tiem – tā sauktā mājas balināšana. Metodes priekšrocība ir tās cena, taču balināšanas process var ilgt līdz pat diviem mēnešiem, kuru laikā būs regulāri jāapmeklē zobārsts, lai novērotu rezultātus.
Jebkurā gadījumā secināt, vai šī metode ir piemērota tieši Jums, kā arī veikt visas sagatavošanas procedūras, var tikai kvalificēts zobārsts. Tieši tāpēc mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu klīniku, saņemt profesionālo medicīnisko palīdzību, un veikt balināšanas procedūru. Mēs garantējam- Jūs apmierinās rezultātu un Jūs satrieksiet pasauli ar savu žilbinošo smaidu!

Zvanīt