Terapeitiskā zobārstniecība

TERAPEITISKĀ ZOBĀRSTNIECĪBA

Terapeitiskā zobārstniecība mūsdienu zobārstniecības pasaulē apvieno aktuālākās un jaunākās zobu ārstēšanas un atjaunošanas metodes. Pateicoties inovatīvai pieejai, var efektīvi un ātri ārstēt kariesu, kā arī tā sarežģītās formas-pulpītu un periodontītu. Ar jauniem anestēzijas preparātiem ārstēšana ir gandrīz nesāpīga. Zobu emaljas,sakņu kanālu bojājumi, dažādas traumas-to visu var izārstēt, pateicoties mūsu iekārtām, ārstēšanas metodēm ​​un speciālistiem.

Mūsu klīnikā Jūs varat:

– izārstēt zobu kariesu un to sarežģītās formas;

– veikt kosmētisko zobu atjaunošanu

– veikt zobu balināšanu un to profesionālo tīrīšanu;

Terapeitiskā stomatoloģija ietver arī procedūru kopumu, lai diagnosticētu un ārstētu mutes gļotādas, žokļa locītavu, kaulu audu patoloģijas. Profilaktiskā pieņemšana pie ārsta- agrīno zobu un smaganu slimību atklāšanas un novēršanas pamats.

Diāna Boriseviča

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzam zvanīt mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi sniegt Jums konsultāciju un palīdzēt atrisināt jebkuru ar zobiem saistīto problēmu.

Kā mēs pieņemam pacientus?

Pierakstoties pie ārsta Jums izdevīgā laikā, Jūs nokļūstat terapeita kabinetā, kas aprīkots ar modernāko aprīkojumu. Procedūras sākas ar rūpīgu mutes izmeklēšanu, atklājot sāpju avotus, pacienta izjautāšanu. Gadījumā, ja Jums būs nepieciešama rentgenoloģiskā zobu izmeklēšana, ārsts noteiks izmeklēšanu un tepat, klīnikā, Jums to veiks. Ārstēšana, izmantojot modernākās iekārtas, tiks veikta saskaņā ar sanitārajiem standartiem; vietējai anestēzijai tiks izmantoti modernākie pretsāpju līdzekļi. Mēs veicam terapiju, balstoties uz pārbaudītiem pasaules standartiem.

Zvanīt