Par Mums

Īsumā par mums

Zobārstniecības klīnika „Smaida līnija”- klīnika, kura domā par Jūsu smaidu! Mēs piedāvājam augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus par saprātīgām cenām. Daudzi no mūsu darbiniekiem ir jaunās paaudzes ārsti, kas pārzina vismodernākās tehnoloģijas. Mēs zinām, ka varam Jums palīdzēt atrisināt jebkādas Jūsu zobu problēmas, uzlabot Jūsu smaidu, padarot to ideālu un žilbinoši baltu.

Mūsu adrese

Mēs atrodamies Rīgā, Brīvības gatvē 338. Pacientiem, kas ierodas ar automašīnu, neradīsies grūtības atrast stāvvietu netālu no klīnikas. Bet viesiem ar īpašām vajadzībām nāks pie sirds neierobežota piekļuve klīnikai.

Par klīniku

2015  gadā zobārstniecības klīnika tika pārpirkta un renovēta, lai mūsu pacienti saņemtu labāko, sākot ar pašu klīnikas apmeklējumu.  Strādājām ar jaunākajām tehnoloģijām un regulāri papildinām zināšanās starptautiskajos semināros, kursos.

Zobārstniecības klīnika „Smaida līnija” atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 338. Klīnika strādā katru dienu pēc pieraksta. Ērta klīnikas atrašanās vieta un bezmaksas autostāvvieta, piekļuve viesiem ar īpašām vajadzībām- viss patīkami pārsteidz, apmeklējot mūsu zobārstniecība klīniku un rada smaidu!

IMG_4475 IMG_4501

IMG_4448
Zvanīt