Ķirurgija

Ķirurģiskā stomatoloģija

Ķirurģija stomatoloģijā vispirms ir nozare, kas ļauj pareizi diagnosticēt dažādas zobu, kaulu audu un mutes gļotādas slimības un veikt turpmāko ārstēšanu, lai saglabātu zobus. Turklāt, protams, šāda ārstēšana ietver manipulācijas, kas ir saistītas ar iejaukšanos cietajos un mīkstajos mutes audos, zobu un sakņu ekstrakciju.

Ķirurģiskās operācijas mūsu klīnikā veic speciālisti, kuri ir saņēmuši modernu medicīnisko izglītību un pastāvīgi paaugstina savu sertifikāciju. Ārsti-ķirurgi un ultra- jaunās iekārtas ļaus Jums justies labāk, pārdzīvot ķirurga noteikto operāciju bez sāpēm un bailēm, iziet no klīnikas ēkas labā garastāvoklī.

Edgars Sēja

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 28688877, mēs pastāstīsim Jums par mūsu cenām, speciālistu darba metodēm. Jūs esat laipni gaidīti mūsu klīnikā!

Ko ārstē ķirurģija?

Ķirurģija ir vērsta uz zobu slimību diagnostiku un ķirurģisko ārstēšanu, kā arī sejas-žokļu manipulācijām. Jūs būsiet patīkami pārsteigti, ka mūsu klīnika piedāvā pilnu ķirurģijas jomas pakalpojumu klāstu, piemēram:

-zobu ekstrakcija, tostarp neizaugušo (retinēto) zobu un „astotnieku” (gudrības zobi) ekstrakciju;

-operācijas, kas vērstas, lai saglabātu zobus;.

-labdabīgo audzēju izņemšana;

-zobu implantu  ievietošana;

-operācijas, lai uzlabotu protēžu fiksāciju;

-zobu sanācija, arī ar sedāciju;

Pie mums Jūs varat saņemt nepieciešamo ķirurģisko ārstēšanu, izmantojot augstas kvalitātes preparātus, modernu aprīkojumu un kvalificēto ķirurgu palīdzību. Mēs izmantojam jaunas, bet jau Eiropas valstīs pārbaudītas un pierādītas metodes.

Zvanīt