Implantoloģija

Implantu ievietošana

Mūsdienu implantoloģija ir izstrādāta, lai palīdzētu cilvēkam iegūt nevainojamu smaidu, atjaunojot normālu zobu rindu pēc zoba izraušanas, traumas, estētiskai korekcijai. Nepareizs sakodiens, zobu defekti vai nevēlēšanās izmantot novecojušās protēzes-biežākie zobu implantu ievietošanas iemesli. Mēs uzskatām, ka zobu implantu ievietošana ir viens no galvenajiem zobārstniecības virzieniem un aktīvi izmantojam progresu. Zobutrūkums jebkura vecuma pacientiem- vairs nav problēma!

Implantācijas priekšrocības klīnikā „Smaida līnija”

– Jums būs iespēja atjaunot zobu, neietekmējot blakus esošos zobus;

– implants nepārsniedz dabiskā zoba izmērus;

– ārstēšana ļaus Jums aizmirst par zobu problēmu, atšķirībā no zobu kronīšu uzstādīšanas;

– blakus zobi tiek atbrīvoti no slodzes, līdz ar to kalpos ilgāk;

– mēs veicam jebkuras sarežģītības līmeņa operācijas, tai skaitā piepilnīga zobu vaikaula līmeņa trūkuma;

– savlaicīga implanta uzstādīšana novērš kaulu atrofiju un tādējādi saglabā nepieciešamo kaulu apjomu.

Kas ir implants?

Viktorija Sēja

Jums ir radušies jebkādi papildus jautājumi par zobu atjaunošanu ar implantācijas palīdzību? Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 28688877, mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un veiksim pierakstu pie speciālista.

Implants ir mākslīgs zobs, kas izgatavots no dažādiem materiāliem. Lielākā daļa implantu mūsdienās ir izgatavota no titāna-izturīgākā materiāla, kas ir pilnīgi biosaderīgi ar kaula audiem. Pēc saaugšanas ar kaula audiem (parasti 3-4 mēn.) specialists var uzsākt protezēšanas darbus. Izvēloties implantus un protēzes, ir svarīga individuāla pieeja, kas ietver rūpīgu izmeklēšanu, zobu un mutes dobuma stāvokļa analīzi. Ir svarīgi izveidot pareizu ārstēšanas plānu.

Atcerieties, ka implants-labākā izvēle zoba neesamības un tā atjaunošanas gadījumā.

Zvanīt